Spuštanje rubnjaka kod pothodnika preko puta Gruške 22

Problem

PRIMA: Gradskiuredzamjesnusamoupravu@zagreb.hr

Klasa: 008-2019

Poštovani,

Putem aplikacije ‘Grad bez prepreka’ kojom građani Grada Zagreba prijavljuju probleme i nedostatke u prometnoj infrastrukturi zaprimili smo prijave koje se odnose na previsoki rubnjak na pješačkom prijelazu:

kod pothodnika preko puta Gruške 22 (spušteni rubnjak je na sredini pothodnika, a rampa je desno).

Previsoki rubnjaci na pješačkim prijelazima otežavaju kretanje pješacima, osobama u invalidskim kolicima, teže pokretnim osobama, biciklistima, roditeljima s dječjim kolicima… te molimo za njihovo niveliranje.

Prijavu vam prosljeđujemo na odgovor i rješavanje kao nadležnom gradskom tijelu.

 

Odgovor

Nismo još zaprimili odgovor.