Spuštanje rubnjaka – Bundek: križanje Ulice Damira Gavrana Tomljanovića i Savezne Rep.Njemačke.

Problem

PRIMA: Gradskiuredzamjesnusamoupravu@zagreb.hr

KLASA: 013-2019

Poštovani,

Putem aplikacije ‘Grad bez prepreka’ kojom građani Grada Zagreba prijavljuju probleme i nedostatke u prometnoj infrastrukturi zaprimili smo prijave koje se odnose na previsoke rubnjake na biciklističkoj stazi na lokaciji:

Bundek: križanje Ulice Damira Gavrana Tomljanovića i Savezne Rep.Njemačke.

Potrebno je spustiti rubnjak te ukloniti stupić. Također jedno parking mjesto je preblizu zebri te auti koji dolaze na rotor ne vide da li ide pješak ili biciklist preko pješačkog prijelaza.  U privitku fotografija lokacije.

Previsoki rubnjaci na prijelazima otežavaju kretanje pješacima, osobama u invalidskim kolicima, teže pokretnim osobama, biciklistima, roditeljima s dječjim kolicima… te molimo za njihovo niveliranje.

Prijavu vam prosljeđujemo na odgovor i rješavanje kao nadležnom gradskom tijelu.

Odgovor

Nismo još zaprimili odgovor.